Üniversitemiz kız öğrencilerinin barınma ihtiyaçlarının karşılanması için Göztepe Yerleşkemizde 2 adet Kız Öğrenci Yurdumuz mevcuttur. Erkek öğrencilerin üniversitemiz içindeki yurtlarda barınma imkanı olmayıp, Kredi ve Yurtlar kurumuna ait yurtlarda kalma imkanları vardır. Detaylı bilgi için Kredi ve Yurtlar Kurumunun sitesini ziyaret ediniz.

 

ÖZMEN AKTAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Yurdumuz 478 öğrenciye hizmet vermektedir. Banyo ve tuvalet odaların içinde yer almaktadır. Öğrencilerimize 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Yurdumuzda 3 adet etüt odası, TV dinlenme odası, kantin, çamaşırhane, kuaför ve internet bağlantısı bulunan bir bilgisayar merkezi bulunmaktadır. Konuklarımız için bekleme salonu bulunmakta ve öğrencilerin görüşmelerini yapabilmeleri için katlarda telefon bulunmaktadır.

Yurdumuz bir yönetici, bir büro memuru, iki danışma görevlisi (gece ve gündüz), üç hizmetli personel ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri
Özmen Aktar Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Müdiresi: Nazire İPEK 
Tel. No. : 0 216 418 99 18 - 0 216 345 96 93 
Adres : Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü 

HANDAN ERTUĞRUL KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özmen Aktar Kız Öğrenci Yurdu'na bağlı olarak hizmet veren yurdumuz sekiz odadan oluşmakta ve 96 öğrenciye hizmet vermektedir. Yurdumuzda bulunan 12 odada sekizer öğrenci barınmaktadır. Sekiz kişilik odalarımızda dört adet ranza, dört adet çelik dolap, bir adet buzdolabı, şahsa ait ahşap dolap, masa ve sandalyeler vardır. Banyo ve tuvalet odaların içinde yer almaktadır. Çamaşır makineleri odalardaki banyonun içindedir. Öğrencilerimize 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Yurdumuzda bir adet etüt odası, bir adet TV dinlenme odası ve internet bağlantısı bulunan bir bilgisayar merkezi bulunmaktadır.

Yurdumuz bir gece görevlisi, büro memuru ve bir hizmetli ile öğrencilerimize hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri
Handan Ertuğrul Çağdaş Yaşam Kız öğrenci Yurdu 
Yurt Müdiresi: Nazire İPEK
Tel. No. : 0 216 349 39 26 - 0 216 349 39 16 
Adres : Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü 

YURTLARIMIZDAN GENEL FOTOĞRAFLAR

       
       

Bu sayfa Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından en son 17.10.2017 10:47:57 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM